Junior consultant

Jsme mladá, rychle rostoucí firma, která hledá mezi sebe nového parťáka, kterého bude práce bavit, stejně jako nás.

Hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni, který/á by měl/a na starosti tvorbu uživatelských návodů a manuálů, abychom našim zákazníkům ukázali, co všechno dané technologie umí a o čem třeba ani nevěděli.

Nehledáme žádného ajťáka, ale někoho, kdo dokáže přemýšlet a logicky uvažovat. To že technologii hluboce nerozumíte nevadí, zaškolíme si vás.

Zadavatel

manica s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Informační technologie
  • Marketing a média

Forma spoluprace

  • Práce / Částečný úvazek
  • Brigáda
  • Trainee program

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - B1 - středně pokročilý

Délka spolupráce

  • na neurčito

Termín nástupu

  • co nejdříve

Náplň práce

·       Tvorba uživatelských návodů na Microsoft Office / Office 365

·       Práce v prostředí sharepointu

·       Spolupráce na komunikačních kampaních u zajímavých zákazníků

·       Spolupráce při tvorbě nabídek / prezentací

Požadavky

·       SŠ/VŠ vzdělání

·       Angličtina alespoň na komunikativní úrovni

·       Logické uvažování, touha učit se nové věci

·       Samostatnost

·       Smysl pro detail

·       Uživatelská znalost prostředí Microsoft Office

·       Orientace na internetu a umět dobře vyhledávat

Nabízíme

·       Práce i pro studenty / absolventy

·       Možnost na plný i částečný úvazek

·       Práce na dobu neurčitou

·       Možnost růstu a dalšího vzdělávání