Lektor/ka zájmových kroužků pro děti

  • Studuješ a chceš, aby tě práce bavila?
  • Chceš vydělávat 150 - 250 Kč/hod?
  • Chceš učit děti zájmové kroužky?

Už teď víš, že:

  • Máš volné alespoň jedno odpoledne v týdnu?
  • Jsi spolehlivý a kreativní?
  • Máš nadšení pro práci s dětmi?
  • Pokud ANO, tak jsi to právě TY, kdo se do našeho týmu hodí.

Napiš nám a pošli své CV na: personalni@krouzky.cz

Těšímě se na Tebe

Tým Kroužků

Zadavatel

Kroužky - školské zařízení

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Vzdělávání a školství

Forma spoluprace

  • Brigáda

Lokalizace

  • Praha

Termín nástupu

  • Ihned

Náplň práce

Výuka zájmových kroužků v základních a mateřských školách.

Požadavky

• věk +18 let
• zodpovědnost
• trestní bezúhonnost a dobrý zdravotní stav
• nadšení pro práci s dětmi

Nabízíme

• 1 – 5 hodin výuky týdně dle Tvých časových možností
• zajímavé finanční ohodnocení (až 250 Kč/hod)
• přátelský kolektiv v profesionálním prostředí
• odborné školení zdarma
• možnost seberealizace

Další informace

Pro úplný seznam nabízených kroužků mrkni na naše stránky www.krouzky.cz