Analytik

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

analytik, matematik, statistik

Zadavatel

Oborová zdravotní pojišťovna

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Administrativa
  • Zdravotnictví

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Termín nástupu

  • dle dohody

Náplň práce

Náplň práce:

  • plánování a výpočty vztahující se k výdajové části zdravotní pojišťovny
  • zajišťování hromadného zpracování dat a následných statistických šetření
  • vytváření pravidelných periodických sestav
  • navrhování nových postupů při statistické analýze dat

Požadavky

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání  (příp. student posledního ročníku inženýrského studia) – matematika, statistika, informační technologie nebo podobné obory
  • vysoká úroveň znalosti MS Excel
  • práce s databázemi
  • analytické myšlení, iniciativa

Nabízíme

Nabízíme:

  • zajímavou, odbornou a perspektivní práci v příjemném kolektivu za odpovídající finanční ohodnocení,
  • pružnou pracovní dobu, 37,5 hod./týdně, případně možnost práce na zkrácený pracovní úvazek,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, benefity.
  • místo výkonu práce Praha