Trainee v oblasti pojistného a správy pohledávek

Rádi byste zjistili o čem je skutečná praxe?

Nebaví Vás jen sedět v knížkách?

Chcete mít náskok oproti ostatním?

TRAINEE program je přesně to správné pro Vás ! ! !

Zadavatel

VZP ČR

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Administrativa

Forma spoluprace

  • Trainee program
  • Brigáda

Lokalizace

  • celá ČR

Termín nástupu

  • ihned

Náplň práce

  • zadávání a kontrola údajů individuálních i hromadných platců
  • příprava dokladů souvisejících s agendou EU
  • technická a analytická podpora činností oddělení
  • kontrola plátců pojistného
  • zpracování analýz, reportů a vyhodnocení
  • a další administrativní úkoly.

Požadavky

  • zájem o skutečné fungování zdravotnictví
  • chuť se rozvíjet a získavat zkušenosti
  • aktivní přístup ke všem různorodým úkolům
  • ideálně absolvent SŠ nebo student VŠ, kterým má zájem spolupracovat na všech možných úkonech několik dní v týdnu

Nabízíme

  • DPP nebo DPČ na tří měsíce, ale s možností prodloužení nebo dokonce nabídky stáleho zaměstnaní v případě oboustranného zajmu
  • pružná pracovní doba
  • kvalitní reference a doporučující dopist
  • praxi, která má váhu
  • šanci zjistit, jak to ve VZP ČR vypadá zevnitř