Ostatní akce

Ukázky z uskutečněných akcí

Studenti Provozně ekonomické fakulty ČZU se 18. dubna 2019 zúčastnili exkurze do ŠKODY IT v Mladé Boleslavy. Experti oddělení IT je seznámili s jejich prací na probíhajících projektech i s využívanými informačními technologiemi ve ŠKODĚ AUTO.

Den s ŠKODA IT pro ČZU


Díky velkému zájmu o workshop věnovaný práci s programem MS Excel v oblasti auditu KPMG, který se uskutečnil v říjnu 2018 v sídle společnosti, uspořádalo KPMG další workshop. Tentokrát se odehrával přímo na PEF ČZU v Praze. Studeni se 6. prosince 2018 setkali se zástupci KPMG, kteří jim nejen ukázali několik užitečných funkcí, které se používají při každodenní auditní praxi, ale také jim poskytli zajímavé informace o práci pro jednu z nejvýznamnějších auditních společností v ČR.

Děkujeme studentům za účast a těšíme se na další workshopy. :)

Na začátku října 2018 proběhla soutěž "Začátek semestru s Jobs PEF", při které měli studenti přihlášení na portálu Jobs PEF možnost soutěžit o zajímavé ceny. Vítězem soutěže se stala Nikola Tůmová, která vyhrála 10 000mAh power banku. Na druhém místě skončila Naděžda Firsová a jako třetí se umístila Kateřina Skaláková.

Soutěžní otázka zněla: "Kolik firem bylo přihlášených na portálu Jobs PEF ke 30. 9. 2018?" a odpověď byla "396".

Děkujeme všem za účast a budeme se těšit u dalších zajímavých soutěží.

Studenti PEF ČZU v Praze byli pozváni na exkurzi do Amazonu v Dobrovízu, která se konala 27. března 2018. Studenti si poslechli přednášku generálního ředitele Axela Loebela, který je také provedl po celém areálu Amazonu. Studenti se podívali do skladů zboží, na příjem, balicí linky i zázemí managementu.

Druhá přednáška z cyklu Johnson&Johnson Business Insight proběhla 24. 10. 2017. Přednášejícími byli David Mansfeld a Lucie Kubiznakova z Johnson&Johnson Global Services.

Studenti Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze se 9. března 2017 podívali do výrobny vozů Škoda i do historického muzea Škodovky v Mladé Boleslavi.Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2020

Přednášky a akce

 

Facebook Jobs

 

Facebook PEF

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg