Coca Cola HBC Česko a Slovensko

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko je významnou společností v potravinářském průmyslu v každé ze dvou zemí, v nichž působí jako výrobce značkových nealkoholických nápojů společnosti The Coca-Cola Company.

Nabízíme své produkty více než 15 miliónům spotřebitelů ve dvou zemích. Vyrábíme a distribuujeme unikátní portfolio kvalitních značek nealkoholických nápojů, přinášíme na trh své nadšení pro skvělou exekuci a klademe důraz na svou roli v oblasti společenské odpovědnosti.

Začali jsme podnikat v tehdejším Československu v roce 1991.

Provozujeme výrobní závod v Praze-Kyjích a řadu obchodních a distribučních center, jejichž prostřednictvím dovážíme naše výrobky obchodním partnerům a díky nim i konečným spotřebitelům.

Zaměstnáváme téměř 1500 zaměstnanců a na každé naše pracovní místo navazují další v našem dodavatelsko-odběratelském řetězci.

Naším cílem je být žádaným dodavatelem nealkoholických nápojů pro více než 60 000 našich zákazníků, kteří naše zboží prodávají dál, našim spotřebitelům.

Společnost je součástí skupiny Coca-Cola Hellenic, jednoho z největších světových výrobců nealkoholických nápojů společnosti The Coca-Cola Company a největšího v Evropě. Společnost Coca-Cola Hellenic operuje ve 28 zemích Evropy, Asie a Afriky. Sídlo společnosti je v Zugu. Akcie společnosti Coca-Cola Hellenic jsou obchodovány na burzách v Aténách, New Yorku a Londýně.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Coca Cola HBC Česko a Slovensko žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2021

Přednášky a akce

Facebook Jobs

 

Facebook PEF

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg