Metodik účetnictví JUNIOR

Zadavatel

Česká pojišťovna a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Bankovnictví, Pojišťovnictví

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - A2 - mírně pokročilý

Délka spolupráce

  • dlouhodobá - Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu

  • ihned, dohodou

Náplň práce

  • Studium funkčních specifik pro nově nastavované procesy.
  • Návrh účetních pravidel tak, aby vyhovovaly funkčním specifikacím, možnostem provozních IT systémů, SAP systému, interním procesům, kapacitám, legislativním požadavkům a účetním a daňovým předpisům.
  • Projednávání účetního nastavení a funkčních specifik s příslušnými útvary a daňovými specialisty.
  • Samostatná práce na interní revizi stávajících postupů.
  • Zavádění nových postupů zvyšujících efektivitu.

Požadavky

  • VŠ vzdělání ekonomického směru - vhodné pro absolventy
  • Praktická znalost účetnictví, IFRS
  • Schopnost mentorovat kolegy v rámci teamu.
  • Schopnost analytického uvažovaní
  • Velmi dobrá znalost práce na PC, zejm. MS Office
  • Znalost IS SAP výhodou
  • AJ především písemnou formou a pochopení AJ textu

Nabízíme

  • zázemí stabilní, silné společnosti
  • perspektiva kariérového růstu
  • bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...)

Další informace

Místo praoviště: Praha 4 - Pankrác

V případě zájmu prosím reagujte ZDE.