Koordinátor/ka provozu

Do zaběhlé společnosti Smart Agro, s.r.o. zabývající se poradenstvím pro bioplynové stanice a zemědělské podniky hledáme na pozici Koordinátor/ka provozu studenta/ku České zemědělské univerzity.

V rámci poradenského konceptu svým klientům nabízíme:

  • Vypracování Posouzení stavu bioplynové stanice
  • Software na evidenci cíleně pěstované biomasy
  • Zajištění provozu BPS a zemědělského podniku
  • Outsourcing služby finančního ředitele, vedení účetnictví
  • Obchodování se zemědělskými komoditami
  • Poradenství v oblasti energetiky
  • a další...

Zadavatel

Smart Agro, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Administrativa
  • Ekonomika a finance podniku
  • Energetický průmysl
  • Poradenství
  • Účetnictví
  • Zemědělství

Forma spoluprace

  • Brigáda

Lokalizace

  • celá ČR

Délka spolupráce

  • dlouhodobá spolupráce

Termín nástupu

  • ihned

Náplň práce

• Participace na provozu bioplynové stanice a zemědělského podniku
• Možnost brigády v zemědělském podniku
• Práce ve firemním SW
• Pracovní cesty na bioplynové stanice – instalace SW, konzultace, školení
• Provádění kontrol dokumentů bioplynových stanic podle stanovených směrnic a následné vypracování zpráv
• Práce s finančními výkazy
• Administrativa spojená s chodem oddělení a bioplynové stanice
• Celková podpora obchodního a provozního týmu

Požadavky

• SŠ nebo VŠ vzdělání – nejlépe z oboru ekonomie a zemědělství
• Dobrou znalost práce s PC – Microsoft Excel, Word
• Zájem o zemědělství a energetický sektor
• Částečnou technickou a manuální zručnost
• Smysl pro týmovou práci
• Chuť učit se novým věcem
• Samostatná práce na přidělených úkolech
• Praxe výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

• Pozici v dynamicky rostoucí společnosti
• Podporu profesního a osobního rozvoje
• Práci v mladém příjemném a přátelském kolektivu
• Možnost realizace vlastních nápadů
• Částečnou pracovní flexibilitu
• Zázemí kanceláře v Dejvicích, Praha 6

Další informace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na email david.hajda@smart2s.cz.