Junior Consultant v týmu Technology - Praha

Do našeho technologického týmu právě hledáme vysokoškolské absolventy se zájmem o IT a jeho řízení. Z pohledu tvé kariéry máš u nás perfektní příležitost poznat společnosti z různých oblastí, seznámit se s profesionály v oboru a naučit se pracovat s nejrůznějšími produkty.

Zadavatel

KPMG Česká republika

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Informační technologie
  • Poradenství
  • Služby

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - vyšší středně pokročilý

Délka spolupráce

  • na dobu neurčitou

Termín nástupu

  • dle dohody

Náplň práce

Jaké úkoly dostaneš?

Tvojí hlavní úlohou bude podpora seniornějších kolegyň a kolegů. S přibývajícími zkušenostmi a vybudovanou důvěrou ti bude projektový tým přidělovat složitější a samostatnější úkoly a s nimi poroste tvá zodpovědnost. Klademe vysoký důraz na podporu osobního i profesního rozvoje, průvodcem na tvojí cestě ti bude jeden ze starších kolegů.

Jako člen projektových týmů budeš především:

  • pomáhat s organizací projektu;
  • podporovat „služebně“ starší kolegy při zpracování výstupů pro klienty;
  • pracovat s profesionálními nástroji;
  • rozvíjet své znalosti, postupně zjišťovat, jakým směrem se chceš profilovat,

Požadavky

Koho hledáme?

Nejsme akademici, ale klademe důraz na povědomí v oblasti IT a logické myšlení. Cennější je pro nás přehled do šířky, než do hloubky. Očekáváme, že se budeš orientovat alespoň v základních termínech z oblasti IT, budeš je umět zařadit a případně vědět, k čemu jsou dobré. Časem se ukáže, co ti sedí nejvíc a v čem se budeš dál zdokonalovat.

Co od tebe očekáváme?

  • Jsi absolvent/ka VŠ (Bc. a výš) se zájmem o disciplíny související s IT a IT samotné;
  • máš dobré komunikační dovednosti a nevadí ti prezentovat před větší skupinou lidí;
  • znáš anglický (případně německý) jazyk slovem a písmem;
  • rád pracuješ v týmech a během studia ses aktivně účastnil řešitelských skupin se svými spolužáky;
  • orientuješ se v základních termínech souvisejících s IT světem a jeho fungováním (zaslechl jsi pojmy jako ITIL, COBIT, PRINCE, TOGAF, BPMN a další, máš povědomí, do jaké oblasti spadají a co zhruba řeší);
  • ovládáš obstojně kancelářský balík MS Office (Excel, PowerPoint, Word a Visio).

Nabízíme

Co získáš v KPMG?

  • Zkušenosti a znalosti;
  • rychlý kariérní růst;
  • přátelskou firemní atmosféru;
  • práci na zajímavých lokálních i zahraničních projektech pro významné klienty;
  • nadstandardní finanční ohodnocení včetně bonusové složky;
  • životní a úrazové pojištění;
  • možnost zahraničních stáží;
  • další benefity formou kafeterie ve výši 20.000 Kč ročně dle vlastního výběru;
  • bohatou nabídku školení v rámci KPMG Business School;
  • placené přesčasy;
  • možnost čerpání Home office a dalších zaměstnaneckých výhod;
  • firemní i týmové společenské akce.

Další informace

Jak se v KPMG pracuje našim kolegům? Přečti si jejich příběhy na blogu - http://www.vyrostlijsme.cz/blog