Junior Consultant – Telco (Telecommunications) – Praha

Na tuto pozici hledáme člověka, který má základní orientaci v technologiích a rád by se v telekomunikacích dále zdokonaloval. Pokud víš, jaký je rozdíl mezi DSL a Fiber nebo rozumíš tomu, jak funguje mobilní síť a díky čemu jsou schopní zákazníci mobilních operátorů volat a datovat, tak hledáme právě tebe! Náš tým je součástí velkých strategických a transformačních projektů v České republice i v zahraničí

Zadavatel

KPMG Česká republika

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Ekonomika a finance podniku
  • Poradenství
  • Služby
  • Telekomunikace

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - vyšší středně pokročilý
  • česky - C1 - pokročilý

Délka spolupráce

  • na dobu neurčitou

Termín nástupu

  • dle dohody

Náplň práce

Co budeš dělat, až nastoupíš?

  • Budeš součástí velkých digitálních transformací a budeš pomáhat hledat řešení implementace inovativních produktů na telekomunikačním trhu;
  • účastnit se velkých strategických projektů;
  • plánovat a účastnit se schůzek s klienty;
  • zkoumat trh (např. Identifikuješ a sesbíráš relevantní data, zanalyzuješ je a v syntéze vyhodnotíš);
  • budeš schopný používat vice metodik a aplikuješ různé analytické přístupy.

Požadavky

Co hledáme v životopisech?

  • Studenta VŠ se specializací na komunikační technologie nebo případně na IT (se zaměřením na telekomunikační průmysl) či ekonomii
  • Zkušenosti s telekomunikačními operátory, technologickým controllingem, networkingem, network engineeringem nebo technickým consultingem
  • Dobrá znalost transportní sítě a základní znalost regulatoriky v telekomunikacích
  • Obecná znalost radiových sítí (GSM, UMTS, LTE, IoT) a IT systémů používaných v telco světě (OSS/BSS)
  • Zkušenost s procesním řízením (např. Procesní design, target operating model design, optimalizace, KPIs a další nástroje) a s projektovým řízením
  • Umíš řešit problémy, myslí ti to logicky i analyticky
    Baví tě analyzovat data a nemáš problém s prezentací závěrů
  • Jsi časově flexibilní, schopný pracovat pod tlakem a dodržovat striktní termíny
  • Mluvíš i píšeš perfektně česky a anglicky

Hledáme kolegu, kterému není jedno, jaký bude výsledek jeho práce. Člověka, který umí pracovat v týmu a nebojí se zeptat, když něčemu nerozumí. Kolegu, který je časově flexibilní a nemá problém pracovat i z kanceláře od klienta a hlavně kolegu, který se chce dál vzdělávat a rozvíjet.

Nabízíme

A co od nás získáš na oplátku?

  • Rychlý kariérní růst;
  • přátelskou firemní atmosféru;
  • práci na zajímavých lokálních i zahraničních projektech pro významné klienty;
  • nadstandardní finanční ohodnocení včetně bonusové složky;
  • životní a úrazové pojištění;
  • možnost zahraničních stáží;
  • další benefity formou kafeterie ve výši 20.000 Kč ročně dle vlastního výběru;
  • bohatou nabídku školení v rámci KPMG Business School;
  • placené přesčasy;
  • možnost čerpání Home office a dalších zaměstnaneckých výhod;
  • firemní i týmové společenské akce.

Další informace

Přečti si článek od Filipa, člena našeho Telco teamu na našem blogu vyrostlijsme.cz: