JavaScript /React Developer (00454088)

ACCENTURE TECHNOLOGY je místo kde se kvalita týmu snoubí s náročnými projekty, moderními technologiemi či špičkovým tréningem. Každý den se můžeš učit od zajímavých lidí z oboru, díky čemu tvoje znalosti porostou raketovým tempem a svůj talent rozvineš naplno. Děláme jen to, co má skutečně smysl, žijeme inovacemi a chceme, aby nás to všechny navíc bavilo.

Zadavatel

Accenture

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Informační technologie

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • česky - C1 - pokročilý
  • angličtina - B1 - středně pokročilý

Délka spolupráce

  • Doba neurčitá

Termín nástupu

  • Dohodou

Náplň práce

Koho hledáme a co bude tvoje role?

Javascript Developera, s min. zkušeností 1 rok s React
Budeš mít na starosti design a testování interního systému nebo webových aplikací
K editaci obsahu a budeš využívat technologie jako je HTML5, CSS, JavaScript, ES6, React, Redux, Node.js, NPM, Jasmine, GIT

Požadavky

Co ti nabídneme?

Inovativní technologie a přístupy, které může nabídnout jen velká společnost.
Nové zkušenosti ze všech fázích kreativního řešení – od prvotních konceptů až po implementaci a měření získaných výsledků.
Práce na projektech pro klienty v České republice i všude ve světe.
Široké spektrum sektorů pro realizaci projektů – bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, automotive, retail nebo energetika.
Technologické školení v České republice i v zahraničí, možnost získání certifikace či přístup k stovkám e-learningových kurzů.
Širokou škálu metod a přístupů, od tradičních waterfallových (při dobře známém a více předvídatelném scénáři) až po moderní přístupy jako Lean/Agile.

Co v Accenture najdeš?

Moderní postupy vývoje, zapojení continuous integration/delivery nástrojů, user experience development.
High performance aplikační architektury (front-end, back-end) pro miliony uživatelů, podporující desítky tisíc interakcí za sekundu v režimu 24/7.
Pragmatický přístup k testování – kombinace automatizace na jednoduché úlohy a komplexní testovací scénáře pro ty složité.
Realizaci v podobě aktivního zapojení do návrhu technických řešení (modely domény/technické návrhy) v přímém kontaktu s klientem.

Nabízíme i benefity:

Zázemí mezinárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí
Každodenní využití cizích jazyků
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Širokou škálu benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, flexipassy, příspěvek na penzijní/životní pojištění atd.