Specialista expanze na trhu nemovitostí

Jsme Saller Group – skupina společností zabývající se plánováním a výstavbou komerčních objektů, které dlouhodobě pronajímáme, staráme se o ně a dále je rozšiřujeme. V nákupních parcích a obchodních centrech se rovněž staráme o centermanagement. Naše úspěchy stojí na práci 300 zaměstnanců v Německu, České republice, Polsku a na Slovensku. Především díky jejich profesionalitě trvale rosteme a jsme spolehlivým partnerem pro všechny nájemce.

Zadavatel

Saller Group

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Obchod, nákup, prodej
  • Reality
  • Stavebnictví

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • celá ČR

Jazykové znalosti

  • česky - C2 - jazykově způsobilý
  • němčina - B2 - vyšší středně pokročilý

Termín nástupu

  • dohodou

Náplň práce

Vaším úkolem bude:

  • Převzetí plné odpovědnosti za expanzi v regionu České republiky
  • Akvizice vhodných nemovitostí a pozemků, včetně provedení analýzy objektu
  • Průběžná optimalizace regionální akviziční strategie
  • Zpracování kalkulací a vyjednávání o smluvních podmínkách až k uzavření smlouvy
  • Příprava kupních a nájemních smluv
  • Spolupráce s makléři, obcemi, svazy a péče o kontakty
  • Zpracování reportů k aktuálním projektům a jejich prezentace vedení společnosti
  • Spolupráce s našimi interními odděleními

Požadavky

Co u Vás oceníme:

  • ideálně VŠ vzdělání právního nebo ekonomického směru
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Znalost zákonů týkajících se plánování, výstavby a pronájmu objektů
  • Přirozená zručnost v argumentaci, schopnost prosadit se a přesvědčit obchodní partnery
  • Již vypracovanou síť kontaktů v oblasti realit
  • Samostatnou práci, schopnost zorganizovat si svůj čas a odolnost vůči stresu
  • Pokročilou znalost MS Office, zejména Excel
  • Zájem o nové regiony, ochotu pravidelně cestovat a řidičský průkaz sk. B
  • Vysokou míru flexibility, nadšení, loajality a integrity
  • Ochotu strávit prvních (ideálně) 12 měsíců nutných k zaškolení na centrále v Německu

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnout:·

  • Plný pracovní úvazek
  • Ohodnocení v podobě základní měsíční mzdy plus provize za každý úspěch
  • Zázemí úspěšné mezinárodní firmy a moderní pracovní prostředí
  • Práci ve zkušeném mezinárodním týmu s každodenním využitím němčiny
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Další informace

Zaujali jsme Vás? Pak neváhejte a zašlete nám životopis v německém jazyce na jobs@saller-bau.com.