Asistent daňového poradce / Stážista do daňového oddělení

Zadavatel

Schaffer & Partner s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Ekonomika a finance podniku
  • Poradenství
  • Účetnictví

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek
  • Práce / Částečný úvazek
  • Brigáda
  • Trainee program
  • Stáž

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • česky - C2 - jazykově způsobilý
  • angličtina - B1 - středně pokročilý
  • němčina - B1 - středně pokročilý

Délka spolupráce

  • Dlouhodobá / Na dobu neurčitou

Termín nástupu

  • Po dohodě co nejdříve

Náplň práce

  • Poradenství pestrému portfoliu klientů zejména v oblasti DPPO, DPFO, DPH a daní z nemovitostí
  • Zpracování daňových přiznání a reportů
  • Spolupráce na zakázkách v oblasti mezinárodních transakcí
  • Zpracovávání odborných stanovisek pro klienty
  • Písemná a telefonická komunikace s klienty a úřady

Požadavky

  • Ukončené studium, příp. studium v posledním ročníku – platí pro pozici asistent daňového poradce
  • Ukončený alespoň 2. ročník studia – platí pro pozici stážista
  • Velmi dobrá znalost němčiny a/nebo angličtiny
  • Časové možnosti pro práci na plný úvazek (pozice asistent daňového poradce) nebo úvazek v rozsahu alespoň 20 hod./týdně (pozice stážista)
  • Schopnost samostatného a logického uvažování
  • Dobré komunikativní dovednosti a příjemné vystupování
  • Zájem o daňovou problematiku a ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • Pestrou práci na různorodých zakázkách pro českou i zahraniční klientelu
  • Možnost kariérního růstu a uplatnění svého talentu
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Stravenky (platí pro pozici asistent daňového poradce)
  • Jazykové kurzy (platí pro pozici asistent daňového poradce) a systematické odborné vzdělávání
  • Multisport kartu (platí pro pozici asistent daňového poradce)
  • Každé ráno čerstvé ovoce
  • Zázemí stabilní firmy, která na českém trhu funguje již téměř 20 let
  • Moderní prostřední na prestižní adrese v centru Prahy