Regionální manager prodeje

Zadavatel

KORUS EU a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Obchod, nákup, prodej
  • Služby
  • Výroba a průmysl

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Ústecký kraj
  • Regiony celé ČR

Délka spolupráce

  • na dobu neurčitou

Termín nástupu

  • ihned

Náplň práce

• koordinace obchodního teamu, odpovědnost za svěřený region
• posilování pozice na trhu a prohlubování dlouhodobých vztahů u strategických partnerů
• budování značky a prodejní sítě
• podpora stávajících i nových akvizic v rámci obchodních partnerů
• reprezentace společnosti a firemní kultury
• hledání nových příležitostí na trhu

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání
• znalost práce na PC, řidičský průkaz
• prezentační a vyjednávací dovednosti, silnou osobnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
• připravenost pro aktivní práci v terénu, chuť se vzdělávat a pracovat na osobním růstu
• vhodné pro absolventy

Nabízíme

• zázemí zdravé a stabilní společnosti
• automobil, telefon, notebook
• zajímavé finanční ohodnocení, motivační program, osobní benefity
• mladý, dynamický kolektiv
• možnost seberealizace, podíl na tvorbě strategie a vývoje společnosti

Další informace

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail djaklova@korus.eu.