MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Zajímáte se o marketing a nebojíte se nových výzev?

Společnost KODYS působí na trhu od roku 1991 a zaměřuje se na oblast integrace čárových kódů do podnikových systémů. Jsme lídrem v našem oboru, zakládáme si na kvalitě služeb, přátelském prostředí, vysoké profesionalitě a individuálním přístupu k  zákazníkům. Protože rosteme, hledáme k nám do týmu šikovného člověka na pozici Marketingový specialista.

Máte estetické cítění a marketing vás zkrátka naplňuje?

Rádi přicházíte s novými nápady a umíte je realizovat?

Líbí se vám, když víte, co mají lidé rádi?

Zadavatel

KODYS

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Marketing a média

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - B1 - středně pokročilý

Termín nástupu

  • možný ihned

Náplň práce

Výsledkem Vaší práce budou vygenerované poptávky pro obchodní oddělení společnosti. Na starost budete mít různorodé úkoly:

  • internetový marketing, správa našeho webu a sociálních sítí.
  • tvorba a realizace marketingové strategie ve spolupráci s ostatními odděleními
  • analýzy a průzkumy trhu našich zákazníků
  • tvorba případových studií
  • pořádání seminářů zaměřených na prodej řešení společnosti a další PR aktivity

Požadavky

  • doložitelné  výsledky vašich dosavadních úspěchů (práce, brigáda, výpomoc..)
  • praktická zkušenost s online marketingem a přehled v IT
  • zájem o analýzy
  • zdravý selský rozum, aktivní přístup, samostatnost
  • AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

Pokud uspějete, čeká Vás:

  • různorodá, kreativní pracovní náplň
  • postupná samostatnost při realizaci svěřených úkolů
  • odpovídající finanční ohodnocení včetně zaměstnaneckých benefitů – snahu, píli a stabilitu vždy náležitě oceňujeme!
  • příjemné pracovní prostředí v zavedené společnosti
  • práce na plný úvazek v širším centru Prahy, nástup možný ihned

Další informace

Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici a můžete se pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná Vy, kdo v brzké době posílí náš tým! Budeme se těšit na Váš životopis zaslaný na adresu: jana.zidkova@kodys.cz

Přílohy

inzerat-marketingovy-specialista.docx