Business analytik

KPMG Česká republika hledá vhodného kandidáta, který by posílil oddělení Management Consultingu a jeho tým poskytující služby klientům v oblasti business analýzy a řízení scope.

Zadavatel

KPMG Česká republika

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Ekonomika a finance podniku
  • Informační technologie
  • Poradenství
  • Služby

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - vyšší středně pokročilý
  • česky - C1 - pokročilý

Délka spolupráce

  • na dobu neurčitou

Termín nástupu

  • dle dohody

Náplň práce

Co budeš dělat, až nastoupíš?

  • Zajímavou práci pro mezinárodní klienty v oblasti procesních změn a velkých IT dodávek;
  • komunikovat s klientem, moderovat workshopy, hledat vhodná řešení;
  • sběr, správu a řízení business požadavků;
  • zpracovávat a analyzovat získané informace, tvořit analytické dokumenty.

Požadavky

Co hledáme v životopisech?

  • Minimálně ukončené bakalářské studium- specializace na IT/ technické či ekonomické zaměření;
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, schopnost jednat s klientem;
  • analytické i syntetické myšlení, systematičnost;
  • základní znalost některého z modelovacích jazyků (UML, BPMN apod.);
  • zkušenosti v IT výhodou;
  • znalost anglického jazyka;
  • profesionální vystupování a jednání, zodpovědnost a spolehlivost.

Nabízíme

A tohle získáš v KPMG na oplátku:

  • Rychlý kariérní růst;
  • přátelskou firemní atmosféru;
  • práci na zajímavých lokálních i zahraničních projektech pro významné klienty;
  • nadstandardní finanční ohodnocení včetně bonusové složky;
  • služební mobilní telefon iPhone;
  • životní a úrazové pojištění;
  • možnost zahraničních stáží;
  • další benefity formou kafeterie ve výši 20.000 Kč ročně dle vlastního výběru;
  • bohatou nabídku školení v rámci KPMG Business School;
  • placené přesčasy;
  • možnost čerpání Home office a dalších zaměstnaneckých výhod;
  • firemní i týmové společenské akce.

Další informace

Jak se v KPMG pracuje našim kolegům? Přečti si jejich příběhy na blogu - http://www.vyrostlijsme.cz/blog