Hledáme účetní/ho do našeho týmu

Máš představu, co vedení účetnictví obnáší a vidíš v tom svou budoucnost?

Chceš získat praktické zkušenosti (nejen zápis do životopisu) v moderní a perspektivní kanceláři?

Pokud ano, zkus začít pracovat pro BREDFORD.

Kdo jsme?

BREDFORD se zabývá účetnictvím, mzdami a daňovým poradenstvím. Zakládáme si na kvalitě, velmi dobré komunikaci s klienty ale i na dobré náladě v rámci kanceláře. To je náš recept na skvělé výsledky a dobré vztahy.

Zadavatel

BREDFORD Consulting

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Účetnictví

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Náplň práce

Jaká bude náplň Tvé práce?

Záleží na tom, jaké máš zkušenosti. Pokud začínáš, začneš zadávat doklady a zpracovávat jednodušší zakázky pod dohledem zkušenějších.

Máš-li s vedením účetnictví zkušenosti, dostaneš svoje klienty a těm povedeš účetnictví.

Budeš mít možnost vyzkoušet si daně či mzdy. Každý u náš dostane možnost dělat to, co mu jde nejlépe.

Kde budeš pracovat?

V kanceláři, doma, na plný úvazek nebo jen dva dny v týdnu. Umíme se přizpůsobit Tvým možnostem, avšak pro začátek preferujeme práci z kanceláře alespoň 2 dny v týdnu. Kancelář máme v Lazarské ulici na Praze 1, přímo u zastávky tramvaje "Lazarská".

Požadavky

Co bys měl/a umět?

Účetnictví musíš umět alespoň teoreticky. Pokud máš zkušenosti z oboru, či s programy Pohoda, Helios nebo FlexiBee, je to skvělé. Pokud ne, naučíme tě to. Angličtina je fajn, ale není to podmínka. Klíčová je spolehlivost, pracovitost a ochota se učit novým věcem.

Nabízíme

Kolik si vyděláš?

Základní mzda je 120 Kč na hodinu. Čím více toho budeš umět, tím více si vyděláš.

Máme benefity ve formě stravenek, telefonu  neomezeným tarifem či vstup do Holmes Place.

Další informace

Svůj životopis pošli na michaela.plevova@bredford.cz

Přílohy

inzerat-ucetni-finalni.jpg