IT specialisté ČSSZ

Jedná se o výběrová řízení dle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů. Bližší informace naleznete na http://www.cssz.cz/cz/uredni-desky/uredni-deska-ustredi-cssz/vyberova-rizeni-na-volna-sluzebni-mista/vyberova-rizeni-na-volna-sluzebni-mista.htm.

Zadavatel

Česká správa sociálního zabezpečení

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Státní a veřejná správa

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Délka spolupráce

  • doba neurčitá

Termín nástupu

  • dle dohody

Náplň práce

Jedná se o odborné práce v týmu po boku analytiků a projektových manažerů nad jedním z největších výpočetních systémů v ČR spočívající v tvorbě aplikačního a programového vybavení pro důchodové agendy, případně vývoje aplikací nemocenského pojištění a výběru pojistného.

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu dle konkrétní pozice

Nabízíme

- 25 dní dovolené

- 5 dní indispozičního volna

- ubytovna hotelového typu v areálu úřadu

- stravenky

- pružná pracovní doba