Průvodce na zámku Kynžvart

Státní zámek Kynžvart hledá průvodce na sezónu 2018.

Zadavatel

Zámek Kynžvart

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Kultura, umění a tvůrčí práce

Forma spoluprace

  • Brigáda

Lokalizace

  • Karlovarský kraj

Jazykové znalosti

  • němčina - B2 - vyšší středně pokročilý

Náplň práce

  • Provádění nádhernými zámeckými interiéry, muzeem i krásným zámeckým parkem i v cizím jazyce
  • Dohled nad stavem expozice a dodržování návštěvního řádu
  • Účast na přípravě a realizaci zajímavých kulturních akcí

Požadavky

  • Velmi dobrý mluvený projev, příjemné vystupování a vzhled
  • Aktivní znalost německého jazyka (popř. anglického, ruského)
  • Časová flexibilita – sezónní provoz zámku
  • Spolehlivost, svědomitost a ochotu se učit novým věcem
  • Teamového ducha

Nabízíme

  • Dohodu o provedení práce
  • Mzdu ve výši 90 Kč/hod. a o víkendech a svátcích 105 Kč/hod.
  • Práci v malém kolektivu a v atraktivním prostředí národní kulturní památky
  • Levné ubytování v areálu zámku – 10 Kč/noc
  • Možnost vykonání studentské praxe

Další informace

Kontakty a informace:

Životopis včetně telefonického či e-mailového spojení zasílejte do konce února na e-mail: kynzvart@npu.cz

Pro další informace kontaktujte: Bc. Štefan Brštiak, tel: 773 776 631

Přílohy

inzerat-pruvodci-2018.jpg
inzerat-sezonni-pruvodce-2018.pdf