Asistent/ka auditora trainee

Baví tě svět čísel, tabulek a účetnictví?
Chceš dělat smysluplnou práci a uplatnit tak své teoretické znalosti?
Rád/a cestuješ a ovládáš cizí jazyky?

Přidej se k nám, rosteme, a proto nabíráme!

Zadavatel

Mazars

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Ekonomika a finance podniku

Forma spoluprace

  • Brigáda
  • Práce / Částečný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - B1 - středně pokročilý

Termín nástupu

  • 3.9.2018

Náplň práce

Co tě u nás čeká?

  • Komunikace s klienty
  • Mapování a testování kontrolního prostředí ve společnostech klientů
  • Ukončování auditů a řešení otevřených a problematických bodů
  • Příprava podkladů pro vydání zprávy auditora

Požadavky

Koho hledáme?

  • Jsi student/ka 4. nebo 5. ročníku VŠ ekonomického směru a máš možnost odpracovat dva celé týdny v kuse
  • Máš teoretické znalosti účetnictví
  • Umíš dobře anglicky
  • Ovládáš MS Office (Excel, Word)
  • Jsi časově flexibilní, máš rád/a samostatnost, ale umíš pracovat také v týmu
  • Rád/a cestuješ

Nabízíme

A co ti nabízíme?

  • Rychlý průběh výběrového řízení
  • Přátelské a nekonkurenční prostředí v mezinárodní společnosti
  • Intenzivní úvodní zaškolení a podporu od žkušenějších kolegů
  • Firemní akce, uvolněnou atmosféru a neformální pátky
  • Sídlíme na Florenci, pohodlně se k nám dostaneš metrem, tramvají, autobusem i vlakem

Další informace

Pošli nám svůj životopis a přidej se k našim auditorským týmům!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhej kontaktovat: hr@mazars.cz