Intern - Audit Commercials

V Auditu Commercial už na stáži zjistíš, jak fungují průmyslové a výrobní podniky po celé republice od A do Z. Získáš velký přehled, zkušenost, která ti otevře dveře úspěšné kariéře, a dostaneš tu nejlepší školu byznysu a financí.

Zadavatel

KPMG Česká republika

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Administrativa
  • Bankovnictví, Pojišťovnictví
  • Ekonomika a finance podniku
  • Obchod, nákup, prodej
  • Účetnictví
  • Ostatní

Forma spoluprace

  • Stáž
  • Práce / Částečný úvazek
  • Brigáda
  • Trainee program

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • česky - C1 - pokročilý
  • angličtina - B1 - středně pokročilý

Délka spolupráce

  • konec března 2019 s možností prodloužení

Termín nástupu

  • srpen 2018 nebo dohodou

Náplň práce

Co budeš dělat, až nastoupíš?

  • pracovat na jedné z našich poboček a cestovat po celé České republice
  • podílet se na realizaci auditních zakázek pro různorodé výrobní a průmyslové společnosti
  • mapovat interní procesy u klienta
  • podílet se na ověřování účetní závěrky firem
  • komunikovat se zástupci klienta, řešit s nimi svěřené oblasti testování
  • komunikovat s ostatními členy týmu, předávat jim svá zjištění, čerpat z jejich doporučení

Požadavky

Co hledáme u kandidátů?

  • jsi student/ka VŠ v době nástupu ve 4. až 5. ročníku (ekonomické obory výhodou)
  • mluvíš a píšeš perfektně česky/slovensky a dorozumíš se anglicky
  • máš trochu přehled o účetnictví (zkušenosti nepotřebuješ)
  • logické a analytické myšlení
  • máš zájem o obor a chuť se učit
  • umíš si poradit s programy MS Office
  • časovou flexibilitu (pracuje se v týdenních blocích)

Nabízíme

A tohle získáš v KPMG na oplátku:

  • přehled o fungování nejrůznějších společností
  • intenzivní školu byznysu, která ti otevře dveře k úspěšné kariéře
  • uvolněnou a přátelskou atmosféru, kterou jsme pověstní
  • otevřený kolektiv mladých i zkušených kolegů, po jejichž boku můžeš vyrůst
  • nadstandardní finanční ohodnocení a benefity, společenské a CSR akce aj.
  • zbrusu nové moderní kanceláře s relax zónami a terasou (Praha)

Další informace

Nástup: konec srpna 2018 (užij si prázdniny!) nebo dohodou

Jak se u nás pracuje auditorům? Přečti si jejich příběhy na našem blogu - vyrostlijsme.cz/blog