Trainee - Junior produktový manažer - kategorie Digi/Foto

Oddělení Sales & Purchasing (SPD) vytváří strategii pro veškeré zbožové segmenty, vyhledává nové obchodní příležitosti, vyjednává, nakupuje, stanovuje cenu a prodává. Velmi úzce spolupracuje prakticky se všemi odděleními ve firmě. Rozhoduje o tom co, kdy a za jakou cenu se bude prodávat, s nadsázkou je tedy nejstrategičtější oddělení, protože bez Nákup(u) není ani obrat ani zisk.

E-commerce? Kdy jindy než teď, s kým jiným než s Alza.cz?

  • Jsi absolvent či budoucí absolvent s ekonomickým zaměřením?
Získej cenné zkušenosti a možnost odstartovat svou kariéru u středoevropského leadera v oblasti e-commerce.
Právě totiž hledáme další z vás do Trainee programu - Junior produktový manažer pro kategorii Digi/Foto.

Zadavatel

Alza.cz a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Administrativa
  • Marketing a média
  • Obchod, nákup, prodej

Forma spoluprace

  • Trainee program
  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - B2 - vyšší středně pokročilý

Délka spolupráce

  • 6 měsíců, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou

Termín nástupu

  • dle dohody

Náplň práce

Co Tě během půlročního trainee programu čeká?

  • Praxe v oddělení Nákup zaměřeném na obchod, on-line marketing a webshop, pro trhy v ČR i EU.
  • Seznamování s fungováním společnosti Alza.cz od dodavatele po zákazníka, od nákupu po prodej.
  • Samostatná práce, při níž můžeš realizovat své nápady a podílet se na nových projektech.
  • Budeš součástí týmu zkušených manažerů, kteří podpoří tvůj osobní rozvoj!

Požadavky

  • Jsi absolvent/ka magisterského oboru VŠ (nebo v posledním ročníku)
  • Máš ekonomické a obchodní myšlení v krvi a výborně Ti to počítá
  • Jsi nadšenec, jenž má rád on-line business a moderní technologie
  • Vnímáš svůj talent a jsi osobnost, která se nebojí výzvy
  • Disponuješ samostatností a učenlivostí
  • Máš hlavu plnou nápadů a schopnost vnímat byznys od A do Z
  • Ovládáš skvěle angličtinu a poradíš si bez problému s Excelem
  • Máš možnost pracovat na plný úvazek

Nabízíme

  • Zaměstnání v Alza.cz - patří do TOP 5 obdivovaných českých firem
  • Práci v moderních a netradičních kancelářích
  • Možnost osobního růstu, přístup ke školení a vzdělávání
  • Možnost budovat e-shopy s miliardovým obratem pro trhy ČR a EU

Další informace

Pro přihlášení do výběrového řízení, prosím zašlete Váš životopis na kariera@alza.cz. Všechna volná místa u nás najdete zde.