#JAVADeveloper

ACCENTURE TECHNOLOGY je místo kde se kvalita týmu snoubí s náročnými projekty, moderními technologiemi či špičkovým tréningem. Každý den se můžeš učit od zajímavých lidí z oboru, díky čemu tvoje znalosti porostou raketovým tempem a svůj talent rozvineš naplno. Děláme jen to, co má skutečně smysl, žijeme inovacemi a chceme, aby nás to všechny navíc bavilo.

Právě hledáme nové členy do týmu: stážisty, juniory i JAVA experty nebo architekty.

Zadavatel

Accenture

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Informační technologie

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek
  • Práce / Částečný úvazek
  • Brigáda

Lokalizace

  • Praha
  • Evropa

Jazykové znalosti

  • angličtina - B1 - středně pokročilý

Termín nástupu

  • dle dohody

Náplň práce

  • Moderní postupy vývoje, zapojení continuous integration/delivery nástrojů, user experience development.
  • High performance aplikační architektury (front-end, back-end) pro miliony uživatelů, podporující desítky tisíc interakcí za sekundu v režimu 24/7.
  • Pragmatický přístup k testování – kombinace automatizace na jednoduché úlohy a komplexní testovací scénáře pro ty složité.
  • Realizaci v podobě aktivního zapojení do návrhu technických řešení (modely domény/technické návrhy) v přímém kontaktu s klientem.

Požadavky

  • Analytické myšlení, schopnost učit se
  • Aktivní znalost programování v JAVA/J2EE
  • Zájem o Javu a IT technologie
  • Znalost UML a OOP
  • Znalost AJ
  • Ochotu cestovat

Výhodou:

  • Znalost SQL, XML, JSP a MVC
  • XML, HTML/CSS na úrovni porozumění kódu

Nabízíme

  • Inovativní technologie a přístupy, které může nabídnout jen velká společnost.
  • Nové zkušenosti ze všech fázích kreativního řešení – od prvotních konceptů až po implementaci a měření získaných výsledků.
  • Práce na projektech pro klienty v České republice i všude ve světe.
  • Široké spektrum sektorů pro realizaci projektů – bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, automotive, retail nebo energetika.
  • Technologické školení v České republice i v zahraničí, možnost získání certifikace či přístup k stovkám e-learningových kurzů.
  • Širokou škálu metod a přístupů, od tradičních waterfallových (při dobře známém a více předvídatelném scénáři) až po moderní přístupy jako Lean/Agile.

Něco navíc?

  • Mentoring a každoroční vyhodnocení tvé výkonnosti s možností kariérního růstu. Co to znamená? Je jen na tobě, jestli si zvolíš cestu senior specialisty nebo manažera.

Další informace

Pokud tě pozice zaujala, zašli, prosím, svůj aktuální životopis v AJ a krátký motivační dopis na e-mailovou adresu jobs@accenture.com nebo nikola.strejckova@accenture.com

Přílohy

accenture-stan-se-soucasti-naseho-tymu.pdf