ASISTENT/KA ADVOKÁTNÍHO TÝMU SE ZNALOSTÍ NĚMECKÉHO JAZYKA

Chceš být součástí mezinárodní poradenské společnosti a podílet se na prezentaci jejího dobrého jména?

Jsi týmový hráč?

Svou kariéru můžeš nastartovat u Rödl & Partner

Zadavatel

Rödl & Partner

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Administrativa
  • Ekonomika a finance podniku
  • Poradenství
  • Právní služby a legislativa
  • Služby
  • Ostatní

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • němčina - B1 - středně pokročilý
  • angličtina - A2 - mírně pokročilý

Termín nástupu

  • ihned nebo dohodou

Náplň práce

  • Budeš srdcem týmu, který na Tvou podporu spoléhá
  • Čeká Tě samostatná práce v administrativě na zajímavých a náročných projektech pro přední české i mezinárodní společnosti
  • Mezi Tvé hlavní kompetence bude patřit příprava obchodní korespondence, reportů, podkladů pro jednání, prezentací, zpracování podkladů k fakturaci, fakturace
  • Neodmyslitelnou součást Tvé činnosti bude tvořit organizace a koordinace pracovních jednání, zajištění služebních cest a následné vyúčtování, komunikace s klienty, komunikace a organizace v rámci týmu i napříč odděleními
  • dále práce s klientskou databází, další administrativní a sekretářské činnosti dle požadavků kolegů

Požadavky

  • Student nebo absolvent VŠ
  • U administrativní asistentky/sekretářky očekáváme výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem, jazykový cit a dále komunikativní znalost německého a/nebo anglického jazyka
  • Předchozí pracovní zkušenost na odpovídající pozici v poradenské kanceláři
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Vstřícné a profesionální vystupování
  • Pečlivost při zpracování svěřených úkolů, spolehlivost, dobré organizační a komunikační schopnosti, time management

Nabízíme

  • Práce na plný úvazek
  • Zázemí renomované mezinárodní firmy s velmi dobrým postavením na trhu
  • Zajímavá a motivující práce v mladém dynamickém kolektivu s příjemnou pracovní atmosférou
  • Administrativní podpora právního týmu s možností systematického vzdělávání jak v oblasti odborné, tak i jazykové
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský kolektiv
  • Ohodnocení adekvátní pracovnímu nasazení
  • Teambuildingové akce
  • MultiSport Benefit karta

Další informace

Své CV společně s vysvědčeními a jinými doklady o vzdělání pošli prosím do rukou pí Ing. Z. Hoškové nejlépe prostřednictvím e-mailu na adresu: roedl@roedl.cz

Platnéřská 2, 110 00, roedl@roedl.cz

www.roedl.cz