Tester/Analyst

Brigáda v bankovnictví

Tester/Analytik - TRASK SOLUTIONS a.s.

Hledáme spolupracovníky, kteří mají chuť podílet se na testování nejnovějšího softwaru, který možná brzy změní svět bankovnictví a financí. Hledáme lidi, které láká zajímavá práce s moderními technologiemi, dokážou uživatelsky ovládat PC a hlavně mají chuť učit se. Práce je ideální pro studenty VŠ, ale nejen pro ně.

Zadavatel

Trask solutions a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Bankovnictví, Pojišťovnictví
  • Technika, elektrotechnika

Forma spoluprace

  • Brigáda
  • Trainee program

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - A2 - mírně pokročilý

Délka spolupráce

  • Do konce roku s možností prodloužení dohody.

Termín nástupu

  • září 2017

Náplň práce

Jak spolupráce funguje?
• Každý uchazeč projde pohovorem a pokud se dohodneme, nabídneme mu pracovní uplatnění podle jeho časových možností.
• Při vzájemné spokojenosti můžeme navázat dlouhodobou spolupráci, včetně uzavření pracovního poměru.

Požadavky

• Uživatelská znalost práce na PC
• Trpělivost a spolehlivost
• Znalost češtiny
• Docházka alespoň 2 dny v týdnu (případně dle dohody), časová flexibilita

Výhodou:
• Znalost databáze, SQL, HTML, programování

Nabízíme

Zajímavou práci na testování inovativních produktů pro prestižní společnosti bankovního sektoru

Profesní rozvoj a příležitost učit se od nejlepších odborníků v oboru

Bezplatné úvodní školení

Přátelský tým mladých lidí

Možnost plánovat si pracovní dobu

Odměny za proaktivitu

Občerstvení na pracovišti

Možnost dlouhodobé spolupráce a dalšího karierního růstu