PHP - SYMFONY PROGRAMÁTOR/KA

Baví Tě tvorba webových aplikací a zajímá Tě vše okolo programování?

Jsi nekonvenční a rád přicházíš s novými nápady? U nás máš prostor ukázat, co v Tobě je.

Pokud jsi nadšenec, který se nebojí výzev, rádi tě přivítáme v našem týmu.

Bojíš se, že Tvé zkušenosti nebudou dostačovat? I my jsme začínali a jsme připraveni naše know-how předat právě Tobě.

Děsíš se společností, kde je jasná hierarchie a vykání je zvyklostí? U nás jsme si všichni rovní a tykání je podmínkou. Práci si můžeš naplánovat dle časových možností.

Zadavatel

Imatic Software s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Informační technologie

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek
  • Práce / Částečný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Délka spolupráce

  • neomezená

Termín nástupu

  • ihned

Náplň práce

Vývoj a tvorba webových aplikací

Požadavky

  • zkušenosti v oblasti programování
  • znalost PHP
  • znalost OOP, práce s databázemi (MySQL, PostgreSQL)
  • výhodou je znalost návrhových vzorů, PHP framework Symfony, ORM Doctrine
  • zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

Naše nabídka? Práce na novém IS u našeho dlouholetého zákazníka.

Další informace

Pokud se chcete zapojit mezi nás, budovat svoji kariéru, zlepšit svoje odborné znalosti a poznat zajímavé projekty v naší firmě, tak neváhejte a zašlete nám Vaše CV na prace@imatic.cz