TRANSFER PRICING CONSULTANT JUNIOR ž/m

Zajímá Tě poradenství?

Chceš radit klientům, jak dělat business v souladu s mezinárodními pravidly a současně je chránit před šikanou ze strany finančního
úřadu?

Chceš se věnovat nejdynamičtější ekonomické disciplíně současnosti?

Chceš znásobit svou hodnotu na trhu práce?

Chceš pracovat v mezinárodní poradenské
společnosti a zároveň být součástí flexibilního týmu?

Pokud ano, máš jedinečnou příležitost…

Zadavatel

Rödl & Partner

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Ekonomika a finance podniku
  • Poradenství

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - B1 - středně pokročilý
  • němčina - A2 - mírně pokročilý

Termín nástupu

  • dle domluvy / možné ihned

Náplň práce

  • Příprava transfer pricingových dokumentací
  • Příprava srovnávacích analýz
  • Spolupráce na přípravě žádosti o závazné posouzení
  • Spolupráce na přípravě odborných stanovisek v oblasti TP
  • Spolupráce na přípravě nastavení metodiky cenotvorby u transakcí ve skupině
  • Spolupráce při zastupování klienta před správcem daně při daňové kontrole
  • Práce s databází Amadeus
  • Komunikace s klienty
  • Příprava cenových nabídek
  • Příprava odborných článků a prezentací
  • Spolupráce na projektech s daňovými poradci, auditory, právníky
  • Účast na přeshraničních projektech v rámci sítě Rödl & Partner

Požadavky

  • Jsi absolvent nebo student posledního ročníku VŠ ekonomického zaměření, jsi týmový hráč a nebojíš se přijmout jakoukoliv výzvu
  • Orientuješ se v účetnictví, finanční analýze a máš rád/a čísla
  • Tvou výhodou je základní orientace v oblasti daní a transfer pricingu, stejně jako předešlá praxe
  • Pokročilá znalost angličtiny je nutnost, němčina na jakékoliv úrovni výhodou
  • Disponuješ dobrými analytickými, komunikačními a organizačními schopnostmi
  • Proklientský přístup, schopnost logické formulace textů jsou samozřejmostí
  • Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalost databáze Amadeus výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat

Nabízíme

  • Zajímavou a rozmanitou práci v mladém dynamickém kolektivu
  • Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • Odpovídající ohodnocení
  • Stabilní zázemí mezinárodní poradenské společnosti
  • Možnost výměny zkušeností s kolegy ze zahraničních poboček
  • Možnost profesního růstu
  • Komunikaci se zahraniční klientelou