Podpora IT týmu

Zadavatel

Rohlik.cz

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Administrativa
  • Informační technologie

Forma spoluprace

  • Brigáda
  • Práce / Částečný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Délka spolupráce

  • dlouhodobá brigáda/poloviční úvazek

Termín nástupu

  • ihned

Náplň práce

Co bude tvým denním rohlíkem?

  • Podporovat náš IT tým a být důležitým puzzlíkem celé skládačky.
  • Pomáhat novým Rohlíkům s přípravou jejich IT techniky a telefonu.
  • Zodpovídání dotazů a řešení problémů těm, kteří nemají IT v malíku.

Požadavky

Koho hledáme?

  • Baví Tě IT na Windows.
  • Poradíš si s instalací OS Windows 10 Workstation.
  • A stejně tak i instalací Windows software (MS Office, antivirus, …).
  • Dokážeš rozebrat PC a najít, v čem je zakopaný pes (hardware i software).
  • A ovládáš i konfiguraci Android telefonů.
  • Ideální je student VŠ s časovou flexibilitou ½ týdne.

Nabízíme

Proč se Ti u nás bude líbit?

  • Jsme skvělá parta mladých nadšenců.
  • Pracujeme pro super rostoucí českou firmu, která se chce stát jedničkou v e-commerce.
  • Nabízíme Ti možnost začít kariéru i stíhat školu.
  • Taky se časem můžeš dostat na další zajímavé pozice.
  • Máme moderní kancl v centru Prahy a kafe nám nikdy nedojde.

Další informace

A vůbec, pojďme si o tom popovídat osobně! Pošlete nám svůj životopis na email vera.nikitinova@rohlik.cz a domluvíme se!