JAVASCRIPT DEVELOPER

ACCENTURE TECHNOLOGY je místo pro tebe, jestli hledáš přístup ke špičkovým tréningům, inspirativním kolegům či novým IT technologiím, které může nabídnout jen velká společnost. Žijeme inovacemi a rádi spolupracujeme na velkých věcech ale i menších „pro bono“ projektech. Podílíme se na celosvětově známé iniciativě „Hour of Code“ a v letošním roce jsme úspěšně zrealizovali náš první mezinárodní Hackathon nebo již 4. ročník mezinárodní konference OpenSlava věnované novým technologiím a open source.

Pro našeho klienta, lídra na českém pojišťováckém trhu, aktuálně hledáme JAVASCRIPT DEVELOPERA, který se bude podílet na vývoji nové webové aplikace, při použití technologii jako HTML5, CSS3, Javascript, ES6, React a Redux, Node.js/NPM a Webpack, Jasmine/Jest, Git or REST.

Chceme být transparentní, a proto říkáme:

ANO, budete pracovat na straně klienta (kanceláře blízko u metra),

ANO, budete mít nárok na všechny Accenture benefity, včetně home officu v rozumní míře,

ANO, v budoucnu budete mít možnost zapojit se do dalších (i mezinárodních) Accenture projektů,

ANO, staneš se expertem na specifické pojišťovácké prostředí, co ti v budoucnu zajistí další zajímavé pracovní nabídky.

Zadavatel

Accenture

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Informační technologie

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • Praha

Jazykové znalosti

  • angličtina - B1 - středně pokročilý

Délka spolupráce

  • Neurčito

Termín nástupu

  • dohodou

Náplň práce

  • Design a testování webové applikace, úprava obsahu stránek
  • Vytvářet a spravovat webové stránky, editace obsahu
  • Udržovat standardy webových stránek, které  jsou v souladu s předdefinovanými projekčními pokyny.
  • Využívat technologie jako např. Javascript, HTML5, ES6, React, Redux, Node.js, Jasmine GIT, atd.

Požadavky

  • Máš minimálně rok zkušeností s Javascript programováním
  • Myslíš analyticky
  • Chceš se neustále zdokonalovat
  • Zajímáš se o Javu, Javascript a nové IT technologie
  • Umíš česky (podmínka) a anglicky)

MÁŠ DALŠÍ SUPERSCHOPNOSTI?

  • Znáš CMS systém
  • Máš přesah do webdesignu nebo testování

Nabízíme

  • Máme skvělé kolegy – jsme výborná parta a dostanou se k nám ti nejlepší, které baví měnit svět k lepšímu.
  • Špičkové vzdělávací programy – podle odborných periodik jsou tréninky v Accenture jedny z nejlepších na světě co do kvality i kvantity. Jsme číslo 1 v rámci žebříčku “Learning Elite” časopisu Chief Learning Officer.
  • Pravidelný proces povyšování založený na transparentním posouzení tvé výkonnosti.
  • Osobního kariérního poradce, který ti bude pomáhat s rozvojem a směřováním tvé kariéry.
  • Work hard, play hard – umíme se i bavit a žijeme i sportem – od celosvětové Accenture Ski Challenge v nejznámějších lyžařských destinacích až po We Run Prague.
  • Příležitost zapojovat se do různých dobročinných a charitativních aktivit, jako je například náš mezinárodně oceňovaný český projekt Accenture Academy pro děti z domovů.