Brigáda - Junior Integration Analyst

V Trasku pomáháme inovovat tahouny české ekonomiky. Jsme konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb.

Zadavatel

Trask solutions a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Bankovnictví, Pojišťovnictví
  • Informační technologie

Forma spoluprace

  • Brigáda

Lokalizace

  • celá ČR

Jazykové znalosti

  • česky - C2 - jazykově způsobilý
  • angličtina - A2 - mírně pokročilý

Délka spolupráce

  • dlouhodobá

Termín nástupu

  • 04/2017

Náplň práce

Hledáme lidi, co se chtějí naučit novým věcem. Tentokrát jde o oblast analýzy, a to integrační. A začněte klidně formou brigády.

Požadavky

Jak projít pohovorem?

Nebojíš se pracovat s počítačem.
Dokážeš si popovídat a trpělivě poslouchat.
Máš dobrou češtinu a angličtinu alespoň na komunikativní úrovni.
Dokážeš nad věcí přemýšlet a k problémům přistupovat logicky.

Co nás mile překvapí?

Pochopení celkové funkcionality aplikací napříč systémy.
Smysl pro týmovou práci.
Pečlivost a přesnost.
Základy UML a nástrojů, ve kterých jej lze popisovat.
Znalost nástrojů v oblasti aplikační integrace (middleware, ESB).
Znalost WSDL, XSD, SOAP apod.

Nabízíme

Zajímavou práci pro prestižní společnost bankovního sektoru.
Profesní rozvoj a příležitost učit se od nejlepších odborníků.
Bezplatné úvodní zaškolení.
Přátelský tým mladých lidí.
Možnost plánovat si pracovní dobu.
Odměny za proaktivitu.
Občerstvení na pracovišti.
Společné akce. Workshopy na super témata.
Možnost dlouhodobé spolupráce a dalšího kariérního růstu.