Koordinátor pro Českou republiku a Slovensko

Firemní centrála v Německu (Weimar-Legefeld) hledá v současné době vhodného kandidáta na pozici Koordinátor.

Jsme Saller Group – skupina společností zabývající se plánováním a výstavbou komerčních objektů, které dlouhodobě pronajímáme, staráme se o ně a dále je rozšiřujeme. V nákupních parcích a obchodních centrech se rovněž staráme o center management. Naše úspěchy stojí na práci 300 zaměstnanců v Německu, České republice, Polsku a na Slovensku. Především díky jejich profesionalitě trvale rosteme a jsme spolehlivým partnerem pro všechny nájemce

Zadavatel

Saller Group

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Administrativa
  • Poradenství
  • Právní služby a legislativa
  • Reality
  • Stavebnictví

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • celá ČR
  • Německo

Jazykové znalosti

  • česky - C2 - jazykově způsobilý
  • němčina - B2 - vyšší středně pokročilý

Termín nástupu

  • dohodou

Náplň práce

  • Optimalizace našich podnikatelských strategií v zahraničí
  • Kontrola nájemních a kupních smluv
  • Nastavování strategických opatření v ČR
  • Podpora vedení společnosti při obchodování s nemovitostmi
  • Vyjednávání s úřady o schvalování našich projektů
  • Sledování termínů a lhůt
  • Koordinace ostatních oddělení v rámci operací s nemovitostmi

Požadavky

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání, ideálně s ekonomickým nebo právním zaměřením
  • Výborná znalost českého a německého jazyka
  • Alespoň 2 roky pracovních zkušeností
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Schopnost prosadit se, flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • Ochota cestovat – pravidelné několikadenní služební cesty do České republiky
  • Dobrá znalost MS Office, především Excel

Nabízíme

  • plný pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy, pokud se Vám u nás bude dařit
  • zázemí úspěšné mezinárodní firmy a moderní pracovní prostředí
  • práci ve zkušeném mezinárodním týmu s každodenním využitím němčiny

Další informace

Vzbudili jsme Váš zájem? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis v německém jazyce přes náš online portál www.saller-bau.com nebo na e-mailovou adresu jobs@saller-bau.com.

Přílohy

2017-04-05-koordinator-cz-sk-a5-cz.pdf