Business Intelligence Analyst

V Trasku pomáháme inovovat tahouny české ekonomiky. Jsme konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb.

Zadavatel

Trask solutions a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Informační technologie

Forma spoluprace

  • Práce / Plný úvazek

Lokalizace

  • celá ČR

Jazykové znalosti

  • česky - C2 - jazykově způsobilý
  • angličtina - A1 - pokročilý začátečník / falešný začátečník

Délka spolupráce

  • dlouhodobá

Termín nástupu

  • možno ihned

Náplň práce

  • Analýza, návrh a implementace BI řešení (DWH, reporting).
  • Support IT aplikací a technických platforem.
  • Komunikace v rámci týmu.

Požadavky

  • Ovládáš MS SQL Server.
  • Umíš MS Access a znáš také MS Analyses Services, Reporting Services.
  • Jsi důvěryhodný/á a spolehlivý/á.
  • Analytické schopnosti ti nechybí.

Čím nás můžeš oslnit?

  • Máš základy vývoje v .NET.

  • Ovládáš další BI nástroje.

  • Máš zdravý selský rozum a týmového ducha.

Nabízíme

Nehrajeme si na zbytečné formality, tykáme si a pracovní doba u nás je flexibilní. Jsme tým, kde se nikdy nemusíš bát otevřít dialog s kýmkoli z práce bez ohledu na to, jakou pozici má napsanou v e-mailovém podpisu.

Stavíme na vědomostech a zkušenostech, které neustále rozvíjíme. Vzdělávání se v Trasku netýká zdaleka jen technologií, vylepšit můžeš i svoje soft skills nebo fyzičku. Lidé jako Petr Mára, Eliška Vyhnánková nebo Miloš Škorpil nám poodhalili, jak pracovat a přežít, jak lépe používat sociální sítě nebo jak se zlepšit v běhání. A mezitím už jsme pozvali řadu dalších.

Stojíme si za tím, že lepší osobní rozvoj nám všem umožňuje i rozmanitá práce, dostaneš proto možnost si vyzkoušet různé typy klientů a projektů.

Pokud nebudeš chtít, nemusíš pracovat z kanceláře. Na druhou stranu ale právě tam pro tebe máme občas občerstvení a ovoce pro doplnění vitaminů. Život není jen práce, proto spolu taky rádi sportujeme, jdeme do divadla nebo jen klábosíme u něčeho dobrého. Má to něco do sebe, uvidíš.

Jako samozřejmost bereme to, že s firemním tarifem můžeš na telefonu každý měsíc vyčerpat až 10 GB mobilních dat, neomezeně volat a posílat SMS. A taky to, že firemní auto můžeš využívat pro osobní potřebu.

Další informace

Vhodné pro studenty! Máš možnost napsat si u nás diplomku.