Dispečer

V Rohlíku děláme věci jinak. Zapomeňte na fronty a protivné prodavačky. Naši zákazníci si naklikají nákup online a naši milí kurýři jim ho přinesou až ke dveřím. Vytváříme spolu úžasnou inovaci a momentálně rozšiřujeme náš tým neobyčejných nadšenců o několik nových kolegů. Přidejte se k nám!

Rohlik.cz je eshop pro on-line nákup a rozvoz potravin. To nejzajímavější: Přes 50 tisíc zákazníků v Praze a Brně, nový mega sklad v Praze a stovka aut, která denně rozveze spoustu nákupů. Vede nás Tomáš Čupr, člověk, co vybudoval Slevomat a DámeJídlo. Sdílíme společné nadšení pro věc a měníme nákupní zvyky v České republice.

Zadavatel

Rohlik.cz

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Obor

  • Doprava, Logistika

Forma spoluprace

  • Práce / Částečný úvazek
  • Brigáda

Lokalizace

  • Praha

Délka spolupráce

  • dlouhodobá brigáda na DPP

Termín nástupu

  • ihned

Náplň práce

Co bude tvým denním rohlíkem?

  • Plánovat trasy našim kurýrům tak, aby se u zákazníků blýskli svou rychlostí
  • Kombinovat a vymýšlet trasy z místa A do místa B, pak C a D, …
  • Být pomocnou rukou kurýra při nenadálých situacích na cestách

Požadavky

Koho hledáme?

  • Ideálně studenta, nebo někoho hodně časově flexibilního
  • Kdo s námi potáhne za jeden rohlík
  • Systematika a analyticky smýšlejícího
  • Důležitá je pro nás i zodpovědnost a schopnost rychle se učit
  • A pokud sis hrával na dopravního magnáta (Transport Tycoon), budeme si určitě rozumět :)
  • Nebo stačí, že se považuješ za superusera PC (programmer (i progamer), grafik, ajťák, …)

Nabízíme

Proč bys měl chtít dělat právě s námi?

  • Jsme skvělá parta
  • Nastoupit můžeš ihned
  • Nabízíme Ti flexibilní pracovní dobu (80 hod/měsíc)
  • A zároveň i naše zaměstnanecké benefity, i když budeš pracovat na DPP
  • Máme moderní kancl a kafe nám nikdy nedojde
  • Budeme Tě dále rozvíjet a vzdělávat
  • A budeš mít super zkušenost z firmy, která se chce stát jedničkou na trhu v online prodeji a doručovaní kvalitních potravin