Přednášky a workshopy

Logistika pohledem z praxe
21. 11. 2017   -   posluchárna EI  

Zveme Vás na přednášku člena dozorčí rady HOPI HOLDING a.s. Ing. Davida Piškanina o logistice jedné z nejvýznamnějších logistických firem ve středoevropském regionu.

Trendy v reklamě meetUp: Internet vs. TV
22. 11. 2017   -   PEF ČZU D207   -  150min

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti reklamy na internetu? Je vůbec ještě televizní reklama účinným nástrojem marketingu? To a mnohem více se dozvíte na našem dalším meetUpu.

Ukázky z uskutečněných přednášek:

Společnost HOPI měla v roce 2017 na Provozně ekonomické fakultě už několik přednášek, přivítali jsme u nás i člena dozorčí rady HOPI Davida Piškanina. Na fotografiích je přednáška zástupců managementu HOPI a přednáška Jany Holešovské na Veletrhu pracovních příležitostí 2017.

O nabídkách práce ve státním sektoru hovořila 11. dubna 2017 ředitelka personálního odboru Ministerstva zahraničních věcí České republiky Iveta Chmielová Dalajková.

Slavibor Petržílka ze společnosti Unilever měl 22. března 2017 na Provozně ekonomické fakultě přednášku o cenotvorbě a situaci na maloobchodním trhu.

Přednáška Karla Smutného ze společnosti Cegeka o agilním přístupu k vývoji softwaru (Scrum) se uskutečnila 1. prosince 2016.