Přednášky & workshopy

 

Ukázky z uskutečněných přednášek:

V roce 2018 jsme na Provozně ekonomické fakultě ČZU přivítali firmy jako například Lidl, IPSOS, Unilever, Eternal nebo Deloitte, které si připravily zajímavé přednášky na různá témata. V příštím semestru se můžeme těšit na nové přednášky, o kterých informujeme na této stránce nebo na Facebooku Jobs PEF.

 

Společnost HOPI měla v roce 2017 na Provozně ekonomické fakultě už několik přednášek, přivítali jsme u nás i člena dozorčí rady HOPI Davida Piškanina. Na fotografiích je přednáška zástupců managementu HOPI a přednáška Jany Holešovské na Veletrhu pracovních příležitostí 2017.


O nabídkách práce ve státním sektoru hovořila 11. dubna 2017 ředitelka personálního odboru Ministerstva zahraničních věcí České republiky Iveta Chmielová Dalajková.


Slavibor Petržílka ze společnosti Unilever měl 22. března 2017 na Provozně ekonomické fakultě přednášku o cenotvorbě a situaci na maloobchodním trhu.


Přednáška Karla Smutného ze společnosti Cegeka o agilním přístupu k vývoji softwaru (Scrum) se uskutečnila 1. prosince 2016.

 

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2020

Přednášky a akce

 

Facebook Jobs

 

Facebook PEF

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg