Europ Assistance s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Europ Assistance Česká a Slovenská republika patří do jedné z největších mezinárodních světových skupin asistenčních služeb Europ Assistance Group, Generali a České pojišťovny. Již od roku 1963 poskytuje naše skupina služby klientům po celém světě a určuje trendy na trhu asistenčních služeb. Nepřetržitě. 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

V současnosti více než 300 000 000 zákazníků využívá asistenčních a pojistných programů Europ Assistance po celém světě.

Europ Assistance Česká a Slovenská republika je poskytovatelem komplexních asistenčních služeb a služeb likvidace pojistných událostí. Díky silnému mezinárodnímu zázemí a know-how skupiny nabízíme a poskytujeme naším zákazníkům komplexní specializovaná pojistná a servisní řešení šitá na míru potřebám klientů.

Firemní kultura

Jsme společnost s otevřenou kulturou a přátelskou atmosférou. Vyznáváme několik zásadních hodnot:

Závazek ke klientovi:

Základní cíl je spokojenost zákazníka. Každý zaměstnanec se věnuje péči o zákazníka a potřeby zákazníků jsou vždy východiskem pro nové strategie, produkty a služby.

Efektivní týmová práce:

Stát se světovým leaderem je společnou ambicí. Zaměstnanci firmy nahlížejí na kulturní odlišnosti jako na konkurenční výhodu, chtějí využít potenciál spolupráce napříč zeměmi a kulturami a firma jim poskytuje pracovní prostředí, které podporuje efektivní týmovou práci.

Tvorba přidané hodnoty:

Při řešení stresových situací a vyřizování naléhavých úkolů pod tlakem je základním faktorem úspěchu efektivní využívání zdrojů. Poskytovaná kvalita je výsledkem úsilí poskytnout všem klientům nejefektivnější řešení a zároveň zajistil ziskový růst společnosti.

Novátorské nasazení:

Vytvářet nové způsoby asistence, udržovat pracovní nasazení a vymýšlet inovace, které neustále vyvíjejí odvětví asistence. Kreativita umožňuje rychle poskytovat nejvhodnější řešení. Každá nová výzva a řízení rizik je možností k využití již získaných zkušeností a vylepšení každodenních služeb.

Morální integrita:

Přímé, čestné a etické chování. Společnost si předsevzala projevovat zdvořilost a respekt ke každému: zaměstnancům, zákazníkům, partnerům, a stejně tak i akcionářům. Zaměstnanci a spolupracovníci jednají v duchu integrity a osobní zodpovědnosti ve všech svých každodenních rozhodnutích a akcích. Vztahy s našimi kolegy, manažery a v rámci celé skupiny jsou transparentní a loajální.

Nabízené benefity

- stravenky

- jazykové kurzy

- občerstvení na pracovišti

- posilovna v objektu zdarma

- příspěvky na penzijní / životní připojištění

- firemní akce a teambuildingy

- Kafetérie

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Europ Assistance s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg