Portál JOBS PEF

JOBS PEF je personální portál Provozně ekonomické fakulty ČZU.

Na tomto webovém portálu naleznete pracovní nabídky, brigády, stáže a trainee programy. Portál nabízí také profesní a kariérní poradenství, informuje o důležitých akcích a odborných přednáškách. Na JOBS PEF se studenti i firmy mohou dočíst o každoročně konaném workshopu Veletrh pracovních příležitostí, který se koná v prostorách PEF.

Hlavní výhodou tohoto personálního portálu je, že obsahuje nabídky práce přímo “na míru” studentům a absolventům PEF, to znamená převážně z oblasti ekonomiky, managementu, informatiky, obchodu, administrativy apod.

Cílem portálu je zlepšit uplatnění studentů PEF na trhu práce a zvýšit jejich konkurenceschopnost při integraci do pracovního procesu.

Prostřednictvím portálu JOBS PEF se snažíme zvýšit zájem firem o studenty PEF a chceme prohloubit spolupráci mezi fakultou a komerční sférou.

 

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg