Cloudinfrastack

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Jsme skupina IT firem oblasti telekomunikací, internetu, IOT a cloudových služeb. Děláme outsourcing serverové infrastruktury pro významné mezinárodní klienty.

Zabýváme se HA instalací, posunujeme firmy na agilnější úroveň, řešíme produkční instalace openstacku. Máme zodpovědnost nad produkcí mezinárodních firem, nebo řešíme nadkontinentální instalace. Jsme nadšený mladý tým do toho, co děláme a snažíme se v tom stále zlepšovat. 

Firemní kultura

Jestli máš rád neformální kulturu, spoustu humoru (někdy dost černého), každodenní výzvy a možnosti vzdělávání se v jedné z top high tech firem v ČR, tak se nám určitě ozvi, rádi tě pozveme na čaj, či kávu a probereme možnosti.

Nabízené benefity

Nabízíme možnost homeofficu, občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní dobu a především možnost se hrozně moc naučit, budeš zodpovědný za svoje tasky a budeš mít velkou možnost seberealizace

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Cloudinfrastack žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg