AMCON Europe s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Společnost AMCON INC. byla založena jako Environmental Facility Center v Meguro v Tokiu v roce 1974. Toto centrum nabízelo údržbářské služby pro septiky, veřejné čistírny odpadních vod a jiné podobné úpravny.
Zatímco jsme poskytovali služby, získávali jsme know-how o opravách zařízení a čištění odpadních vod. Pět let po založení jsme zahájili podnikání v oblasti certifikace měření, což byla do té doby externě zajišťovaná činnost. 
Tři roky na to jsme vyvinuli a uvedli na trh pásový zahušťovač používaný k úpravě kalů v čistírnách odpadních vod. Také jsme začali poskytovat 24hodinovou dálkovou monitorovací službu pro vodovodní a kanalizační systémy obytných a komerčních budov.

V roce 1987 společnost změnila název na AMCON INC. Od té doby se věnujeme výzkumu a vývoji systémů pro zpracování kalů s cílem se etablovat jako výrobce strojů.
V roce 1991 jsme vyvinuli šnekový odvodňovací lis, systém s inovativní konstrukcí. Tento výrobek otevřel novou perspektivu průmyslu zpracování kalů.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma AMCON Europe s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg