Brain Force Software s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha
  • Slovensko - Bratislava

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Společnost BRAIN FORCE SOFTWARE je nadnárodním poskytovatelem profesionálních služeb. Společnost nabízí infrastrukturní řešení pro rozhodující podnikové informační systémy, obchodní a průmyslová řešení pro širokou škálu odvětví a segmentů.

BRAIN FORCE SOFTWARE s.r.o. patří do skupiny CEGEKA.

Firemní kultura

Posláním společnosti BRAIN FORCE je být předním dodavatelem bankovních a finančních technologií se zárukami vysoké kvality, špičkové technologie, pružnosti a stability.

BRAIN FORCE se soustřeďuje na 5 hlavních oblastí:

  • řešení Jupiter Pro pro nemovitostní fondy, investičním společnosti, podílové fondy a pojišťovny. Především řešení pro nemovitostní fondy je na našem trhu unikátní svou funkcionalitou synchronizací s legislativou a podmínkami ČNB. Reference Pojištovna České spořitelny, Atlantik Kilcullen Asset Management, Komerční pojištovna, Penzijní fond Komerční banky, Burzovní společnost pro kapitálový trh.
  • IS pro banky s názvem REBECCA, pro oblast retailového bankovnictví a hypotéční bankovnictví. Referencemi v této oblasti je např. HVB Bank Czech Republic a.s. a Všeobecná úverová banka a.s.
  • IS Paris je využíván obchodníky a subjekty v oblasti správy a pronájmu nemovitostí. Reference: Barhill Reall Asset Management, BAXI Heating, nebo Nautilus bytové doplňky
  • zabezpečení IS, kde provádíme konzultace, ohodnocení míry rizik a audit zabezpečení. Nabízíme návrh architektury technologického zabezpečení, design a implementaci politik a procesů včetně školení uživatelů. Po dohodě s managementem klienta provádíme penetrační testy
  • outsourcing management sítí, operační a změnový management a správa infrastruktury IT, mobilní řešení, migrace, groupware a integrace aplikací.

Nabízené benefity

Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, fýden dovolené navíc, školení včetně zahraničních, flexibilní pracovní doba, možnost home office ad.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Brain Force Software s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg