INVENTI Development s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

I N V E N T I  – kdo jsme a proč právě my?!  :-)

…. protože jsme upřímní, na nic si nehrajeme a jako celek tvoříme skvělý tým! Přidáš se? :-)

 

Kdo / co je INVENTI? Jsme společnost zabývající se vývojem SW, tedy IT :-).  Zaměřujeme se na vývoj (JAVA, .NET), testování, analýzu a projektové řízení. Věnujeme se (a úspěšně) mobilnímu vývoji. Sídlíme v Praze a je nás dnes přes 82. Stále rosteme! Pro info, na podzim 2014 nás bylo 35. Nikdo se u nás nebojí říct svůj názor, jsme otevření a rádi nasloucháme názorům ostatních invenťáků.

 

Nejčastěji nás uvidíte v bankách a telco společnostech na různých projektech. Dle naší filozofie „it’s about the people“ si zakládáme na lidech, jejich spokojenosti a pracovním růstu. Každý má šanci ukázat, co v něm je. Stačí jen pracovat na svém rozvoji. Příležitostí je víc než dost. Bez práce nejsou koláče, to ví přeci každý :-), ale i zábava je velmi důležitá! Proto se často potkáváme na různých akcích. Většinou začínáme sportem, pokračujeme zajímavými debatami a nečekaně končíme někde se sklenkou/půllitrem v ruce :-). Kdokoliv chce, může celofiremní akci vymyslet i zorganizovat. Koho by bavilo chodit jen tam, co uspořádá vedení firmy, že? :-). Jsme poměrně akční (nikoho ale nenutíme!), fungujeme jako tým a kopeme za INVENTI. Nevěříš? Přijď to zkusit!

 

www.inventi.cz

 

lucie.kotorova@inventi.cz

andrea.sebkova@inventi.cz

zuzana.faltusova@inventi.cz

 

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma INVENTI Development s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg