Axfone s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha
  • Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Spojené státy americké, Slovensko, Spojené království, Řecko, Rumunsko, Turecko

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Motto: “Cena je pro nás důležitá, v kvalitě poskytovaných služeb však neděláme kompromisy!”

  • Společnost Axfone s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost založená v roce 2008 se širokým portfoliem telekomunikačních produktů. Aktuálně provozujeme pobočky v Praze, Brně a Bratislavě, k dispozici je našim zákazníků z České republiky, Slovenska a Polska i telefonické centrum zákaznické podpory.
  • Všechny námi poskytované služby jsou výsledným produktem vlastního interního oddělení vývojářů, což zajišťuje dokonalou znalost celé problematiky a zákazníkům přináší maximální flexibilitu při implementaci jednotlivých produktů v jejich vlastním firemním prostředí. Při uvádění každého produktu na trh je v popředí našeho zájmu snaha a dokonalou provázanost všech nabízených služeb a jasná orientace na cenu, ovšem bez nejmenších kompromisů v požadavcích na bezchybnou kvalitu. Díky těmto prioritám se nám podařilo během krátké doby od založení společnosti dostat do povědomí jako stabilní webhostingová společnost a především obsadit pozici jednoho z největších VoIP operátorů na českém a slovenském trhu. Významným okamžikem v roce 2011 bylo získáni statusu virtuálního mobilního operátora a spuštění prodeje mobilních služeb v České republice.
  • Vzhledem k širokému spektru nabízených služeb patří mezi naše zákazníky nejenom domácnosti a malé a střední firmy, ale i velké nadnárodní společnosti nebo orgány státní správy a další veřejné instituce. Mezi naše významné zákazníky patří i desítky telefonních operátorů v ČR, Polsku i na Slovensku, kterým pronajímáme kompletní technologii a zajišťujeme pro ně hlasový tranzit, zůstáváme přitom skryti na pozadí a oni tak mohou vystupovat na trhu jako samostatní plnohodnotní operátoři, prodávající naše služby pod vlastní značkou.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Axfone s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg