Kroužky - školské zařízení

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Jsme školské zařízení Kroužky, které zajišťuje zájmovou činnost pro děti v mateřských a základních školách v celé Praze a okolí a pro řadu našich oborů kroužků nabízíme studentům možnost brigády v podobě pozice lektora zájmového kroužku. Podporujeme tak u studentů uplatnění v jejich oboru s možností získání přímé praxe.

Umožňujeme také dále studentům v rámci výuky v našem školském zařízení si doplnit kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících v rámci ,,Studia pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost“ nebo řadu dalších možností vzdělání akreditované MŠMT dle odbornosti a to zcela ZDARMA.  

Jako školské zařízení podléháme České školní inspekci a řadu let úzce spolupracujeme s Pedagogickou fakultou Univerzity Karlovy, Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a Vysokou školou ekonomickou.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Kroužky - školské zařízení žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg