EIBD, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha
  • Slovensko

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Působíme na trhu již od roku 2004 a důkazem naší kvalitní práce je více než 350 spokojených klientů z mnoha různých odvětví. Stále rosteme a přijímáme nové klienty.
Luděk Barták a Vladimír Škrlant založili firmu v roce 2004, poté, co každý nasbírali dostatek zkušeností s účetnictvím a financemi převážně v mezinárodních korporacích. Od té doby naše firma roste a pomáhá svým klientům čelit novým výzvám, které podnikání přináší.

Našim klientům nepřinášíme pouze základní péči o účetnictví a daně, ale též komplexní poradenství při využívání příležitostí a minimalizaci rizik. Pokud se objeví problémy či „kostlivci“, i s těmi klientům rádi pomůžeme.

Jsme členy Mezinárodní asociace finančních manažerů (IAFM), která bdí nad kvalitou a profesionalitou poskytovaných služeb. Důkazem naší kvalitní práce je portfolio klientů, které obsahuje již více než 350 firem, od živnostníků až po nadnárodní korporace z rozličných odvětví.

Od roku 2012 poskytujeme klientům i on-line účetnictví, tedy možnost připojit se do účetního softwaru, využívat z něj informace, zadávat údaje a případně integrovat svůj provozní software s účetním softwarem. Tím se spolupráce s účetní firmou dostává na zcela novou úroveň.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma EIBD, s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg