AMI Praha a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Společnost AMI Praha a.s.  vznikla na přelomu roku 1995 a 1996 jako webové studio. Prvních pět let jsme dělali osvětu v tom, co je internet, a připravovali firmy na jeho boom. Postupem času jsme se stále více zajímali o pokročilejší IT řešení a kybernetickou bezpečnost. Směr nám udal jeden z prvních projektů na Identity management, kdy jsme nasadili IdM řešení ve společnosti ČEZ. V té době šlo o největší implementaci Identity managementu ve střední Evropě. Vybudovali jsme si výbornou pověst a otevřeli dveře k dalším velkým projektům

Nyní jsme respektovaným hráčem na poli uživatelských oprávnění neboli Identity managementu. Zabezpečujeme kontrolu a řízení práv, účty a kvalitu hesel v jednotlivých systémech našich zákazníků. Laicky řečeno, staráme se o to, aby každý člověk ve společnosti měl přístup do těch systémů, do kterých má mít, a jen tehdy, kdy ho mít má. Aby ho člověk měl rychle a stejně rychle o něj přišel, když už ho nepotřebuje. Věnujeme se komerčním i open source řešením a spolupracujeme i s takovými velikány, jako jsou společnosti CA Technologies, CyberArk, Check Point, Microsoft, MicroFocus a Evolveum.

Firemní kultura

Kanceláře máme v centru dění na pražském Karlíně, kde můžeme nabídnout příjemné neformální prostředí a přátelský kolektiv plný chytrých lidí a pozitivní energie. Podnikáme řadu zajímavých akcí, chodíme spolu na obědy a občas se po práci odreagujeme třeba ve fitku. Často také podnikáme zajímavá dobrodružství ve formě výletů či kulturních akcí.

Nabízené benefity

  • příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
  • týden dovolené navíc
  • multisportku
  • individuální lekce angličtiny s rodilým mluvčím
  • sdílené volnočasové zařízení v budově – kulečník, virtuální realitu, retro hetní automat, masážní křeslo apod.
  • parkování pro kola a zázemí pro sportovce v budově
  • možnost využívat sdílené prostory v několika dalších budovách v Praze

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma AMI Praha a.s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg