Catherine Life a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

CatherineLife a.s. je společnost s 30letou historíí od roku 1991. Jsme česká společnost, která si zakládá na přívětivém přátelském prostředí. Na českém i evropském trhu je CatherineLife a.s. respektovanou a tradiční firmou. Naší historickou specializací je obchodování a distribuce slunečních i optických brýlí, módních a sportovních doplňků. Jsme exklusivními distributory značek Relax, R2, Rudy Project, Idenitity. Provozujeme síť 15 vlastních Relax prodejen v nejlepších OC v ČR.

Firemní kultura

Přátelské a podporující prostředí Tykáme si, vztahy máme přátelské. Nehrajeme si na pozice, ale respekt a uznání ostatních si stavíme na tom, jaké výsledky do firmy přinášíme.

Náš team tvoří lidé, kteří sdílejí podobné hodnoty, vzájemně se podporujeme. Většina kolektivu je u nás 10 a více let a to nejlépe hovoří o tom, jak u nás fungujeme.

Nabízené benefity

mobilní telefon, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, po zapracování možnost občasné práce z domova, bonusy/prémie

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Catherine Life a.s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg