i-Control s. r. o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Již řadu let jsou nám ze všech stran nabízeny inteligentní řídící systémy pro ovládání našich domů a bytů, které za nás dokážou rozsvěcet a zhasínat svítidla, regulovat topení, zabezpečit dům a pustit si oblíbený film nebo hudbu z centrální videotéky. Nové trendy v této oblasti sledujeme většinou jen z povzdálí, jelikož se jedná o řešení, která pro většinu z nás jsou cenově nedostupná, nebo vyžadují náročné zavedení v objektech, kde jsou již zrealizovány standardní elektrorozvody.

Řídící systém společnosti iControl, integruje veškeré přednosti inteligentního systému a je vyvinutý tak, aby jej bylo možné instalovat do novostaveb i již zrealizovaných staveb bez nutnosti úpravy stávající kabeláže. Řídící systém iControl je navíc velmi flexibilní a za velmi příznivé ceny.

Mozkem systému iControl je americký systém pro ovládání domů Control4, který je vedle značek Crestron a AMX nejmladším ze tří předních produktů v oblasti řídících systémů. Jedná se o plně funkční systém, prověřený v rezidenční, kancelářské i hotelové oblasti, který je ve srovnání s obdobnými produkty plnohodnotný avšak cenově mnohem dostupnější.

Od letošního roku je software Control4 plně disponibilní i na našem trhu a má vynikající technickou podporu. Řídící systém iControl umožňuje zvyšovat komfort, bezpečnost a efektivitu.

Nabízené benefity

CO MŮŽEME NABÍDNOUT:

·         práci v mladém kolektivu,

·         nadstandartní finanční ohodnocení,

·         získání nových zkušeností v oboru klasických a inteligentních elektroinstalací

·         školení a kurzy v zahraničí,

·         pracoviště v centru Prahy,

·         příjemné prostředí zavedené společnosti na českém trhu,

·         možnost odborného a profesního růstu,

·         samostatná tvůrčí činnost.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma i-Control s. r. o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg