22HLAV s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Posláním 22HLAV je umožňovat lidem a organizacím rozhodovat se s klidnou myslí. Své poslání realizujeme v oblasti ekonomiky, kde provádíme audity účetních závěrek, konsolidovaných účetních závěrek, audity použití dotací a darů, a to vše u nadnárodních korporací, českých skupin, velkých i malých podnikatelů, u nadací, nadačních fondů, obecně prospěšných společností, ústavů, spolků, církevních organizací a dalších neziskových organizací. Poskytujeme daňové a jiné ekonomické poradenství, zabýváme se přeshraničním zdaněním, převodními cenami (transfer pricing). Vedeme účetnictví a mzdy malým i velkým firmám a neziskovým organizacím, často jde o outsourcing celého účetního, finančního či ekonomického týmu. Zabýváme se znalectvím a oceňujeme podniky.

Firemní kultura

Naše základy stojí na tyrkysových principech (sebeřízení + celost + evoluce). Nemáme pyramidovou hierarchii ani nemáme šéfy, kteří by říkali, jak máme dělat svou práci. Za to ale máme týmy - kruhy, které mají svůj účel a svou strategii. Členové těchto kruhů mají své role a své zodpovědnosti, často je kolega členem více kruhů. K tomu, abychom šli správným směrem, máme fungující procesy a využíváme extenzivně zejména tzv. poradenský proces.

Jsme živá struktura, která nás nesvazuje, ale naopak nám umožňuje růst - růst nám jako firmě, růst nám jako lidským bytostem. Je to často hledání správné cesty, ale stojí to za to! Snažíme se tvořit prostředí, kde každý se věnuje tomu, co mu dává smysl a co je přínosem pro firmu. Jdeme touto cestou, protože nám dává přesně takový prostor, jaký potřebujeme.

Pracujeme s otevřeností a zpětnou vazbou. Víme, že právě díky zpětné vazbě se můžeme zlepšovat. Máme otevřené mzdy závislé na výsledcích firmy a stanoveném modelu odměňování, sdílíme ekonomické výsledky. Zakládáme si na tom, že každý dělá to, co ho baví, co umí a čím nejvíce přispívá. Je pro nás důležité, abychom si lidsky sedli a aby se nám společně dobře pracovalo.

Aktivně podporujeme vzdělávání a osobní rozvoj. Kolegové se vzdělávají odborně i ve svých dovednostech (soft-skills) v rámci interních a externích vzdělávacích programů. Zapojují se také do externích certifikačních programů, např. certifikace účetních v ČR, auditor, daňový poradce, znalec, ACCA, CISA. CIA apod.

Nabízené benefity

BENEFITY 22HLAV

  • flexibilní pracovní doba, home office
  • volné pátky v létě
  • každoroční příspěvek na dovolenou
  • aktivní podpora vzdělávání a osobního rozvoje, podpora certifikačních programů a získání licencí
  • jazykové kurzy
  • každoroční příspěvek na volnočasové aktivity, vzdělávání, kulturu sport apod.
  • elektronické stravenky
  • penzijní připojištění

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma 22HLAV s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg