AppAgent, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

AppAgent je marketingová a kreativní agentura, která pomáhá nejlepším vydavatelům mobilních aplikací a her růst. Vytváříme marketingové strategie a analýzy, provozujeme placené kampaně, optimalizujeme App Store a Google Play stránky a navrhujeme reklamní kreativy pro společnosti jako Supercell a Square Enix, nebo mobilní hry jako Subway Surfers a Tomb Raider. Za úspěchy jsme 2x získali globální ocenění App Marketing Agency of the Year. Zde náš showreel jako důkaz (https://bit.ly/AppAgentShowreel20). Věříme v kreativitu, společný růst a podporujeme každého, aby si utvořil svou roli podle vlastních představ.
AppAgent je strategickým a kreativním marketingovým partnerem předních mobilních značek a vydavatelů her. 

Na základě dlouholetých zkušeností z různých oborů vytváříme marketingovou analytiku, optimalizujeme získávání organických a placených uživatelů a navrhujeme kreativy, které zaujmou. Tým podporuje společnosti jako Supercell, Babbel, Glu Mobile a Kiwi.com.

Společnost AppAgent byla založena v roce 2016 a v letech 2018 a 2020 získala ocenění "App Marketing Agency of the Year" v soutěži App Growth Awards. 

Agentura je na seznamu The Clutch 1000, který vyzdvihuje na 1 % nejlepších B2B společností na světě.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma AppAgent, s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg