KPMG Česká republika

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

KPMG je celosvětová síť poradenských společností poskytujících služby v oblasti auditu, daní, práva a consultingu. Funguje ve 143 zemích světa, kde zaměstnává přes 265 tisíc expertů. V České republice najdeš její pobočky v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích.

Firemní kultura

Všichni bez rozdílu si automaticky tykají, nehledě na to, zda jsou na juniorní pozici nebo se už vyšplhali na partnera. Díky tomu je firma pověstná mimořádně přátelskou, neformální atmosférou. Týmoví hráči jsou ale nejen v kancelářích. Mají vlastní hokejový, volejbalový, fotbalový a basketbalový tým nebo spolu prostě jen chodí běhat.

Díky napojení na globální síť máme nejen přístup k nejmodernějším technologiím a nástrojům, ale běžně pracujeme na projektech s mezinárodním, nebo dokonce nadnárodním přesahem.

Nabízené benefity

Našim zaměstnancům poskytujeme nadstandardní platy, protože věříme, že dobrá práce pro jedničku na trhu musí být náležitě odměněna. Celková výše platu se skládá z fixní mzdy a variabilní složky, kterou tvoří mimořádné bonusy, odměny za přesčasy a také bonusový systém kafeterie. Třicet tisíc korun ročně, které v tomto systému každému kolegovi poskytujeme, mohou zaměstnanci využít nejen na stravenky, ale i na jazykové kurzy, sporty, wellness, cestování, pojištění nebo nakupování. V rámci firmy se také můžeš neustále vzdělávat - my budeme jen rádi - profesní zkoušky a certifikace ti proplatíme. Zároveň můžeš vyrazit na nějaký kurz zaměřený na soft-skills, které pořádáme v rámci KPMG Business School.

A protože jedním z pilířů naší práce a naší společnosti, je společenská odpovědnost, snažíme se do CSR aktivit co nejvíce zapojovat samotné zaměstnance. Snažíme se pomáhat tím, co umíme. Naši kolegové například pomáhají školit neziskový sektor, mohou věnovat jeden den v roce přidáním ruky k dílu v neziskové organizaci vlastního výběru, mohou pravidelně darovat krev či přispívat tam, kde je třeba.

A velmi důležitým benefitem je také náš důraz na work-life balance. Není totiž možné pracovat bez pořádného odpočinku. U nás v KPMG máme pružnou pracovní dobu, a pokud to povaha projektu jen trochu dovolí, můžeme pracovat i z domova. Ročně si vybíráme 25 dnů dovolené včetně třídenního firemního volna mezi vánočními svátky. Dovolenou si můžeme prodloužit výběrem placeného náhradního volna za napracované přesčasy. A kolegové, kteří se připravují na profesní zkoušky a certifikace, také mohou využít volna studijního.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma KPMG Česká republika žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg